زمان شروع کلاسهای و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود (بهمن ۹۸) و انتخاب واحد

به اطلاع کلیه دانشجویان محترم مقطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای ورودی بهمن ۹۸ می رساند:
✍️با عنایت به اینکه دروس مربوط به نیمسال جاری برای دانشجویان مذکور در سامانه هم‌آوا اخذ گردیده، دانشجویان فوق می بایست تا روز چهارشنبه مورخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹، از طریق سامانه هم‌آوا نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایند.

راهنمای ورود به سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی(هم آوا):

دانشجویان محترم میتوانند با نام کاربری (کدملی) و رمز عبور (کدملی) به سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی (edu.uast.ac.ir) ورود نموده و از طریق بخش انتخاب واحد وانتخاب گزینه “ثبت نهایی دروسی که ثبت موقت شده اند” نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده اقدام نمایند.

❗️دانشجویان محترمی که از سال ۹۰ به بعد در یکی از مقاطع (کاردانی یا کارشناسی) مراکز علمی کاربردی تحصیل نموده اند و یا پس از ثبت نام در این مراکز، از ادمه تحصیل در آن انصراف داده‌اند، در ابتدای نام کاربری(کدملی) حرف انگلیسی a را وارد نمایند.
برای مثال:
A2665666098

دانشجویان گرامی می‌توانند پس از نهایی نمودن دروس خود، همانند سایر دانشجویان از کلاسهای آموزش مجازی سامانه سمالایو (samalive.ir) بهره‌مند گشته و نسبت به شرکت در کلاس اقدام نمایند. لازم به ذکر است با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی تا اطلاع ثانوی، کلاسها از طریق سامانه مذکور در حال برگزاری می‌باشد.

 

سامانه آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی – هم آوا

سامانه آموزش مجازی دانشگاه جامع علمی کاربردی – سمالایو