زمان ثبت نام غیرحضوری (بارگذاری مدارک) مقطع کاردانی حرفه ای پذیرش بهمن ۹۸

✅ ضمن تبریک قبولی و آرزوی موفقیت برای کلیه پذیرفته شدگان محترم تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی حرفه ای پذیرش بهمن ۹۸، به اطلاع می رساند :
📌 پذیرفته شدگان می بایست ابتدا با مراجعه به لینک زیر نسبت به بارگذاری و تکمیل اطلاعات از روز یکشنبه مورخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ اقدام نموده و پس از آن براساس زمانبندی ثبت نام حضوری (که متعاقباً از همین طریق اعلام می‌گردد) برای تکمیل مراحل با در دست داشتن اصل مدارک بارگذاری شده جهت ثبت انتخاب واحد، دریافت برنامه هفتگی و واریز شهریه به واحد آموزش مراجعه نمایند.

در خصوص بارگذاری مدارک رعایت نکات زیر قابل توجه است و در صورت عدم رعایت، مدارک بارگذاری شده تایید نمی‌گردد:
۱- کلیه مدارک با کیفیت مناسب اسکن و بارگذاری گردد و از ارسال تصاویر گرفته شده بوسیله دوربین دیجیتال یا تلفن همراه خودداری گردد.
۲- پس از بارگذاری مدارک، تصویر مدرک بارگذاری شده نمایش داده میشود ، در صورت عدم نمایش به هشدارهای سامانه ( از قبیل حجم فایل عکس، نوع فایل و … ) توجه و نسبت به رفع هشدارها اقدام نمایید.
۳- با توجه به اینکه کلیه مدارک بارگذاری شده در سامانه توسط واحد آموزش مورد بررسی قرار می گیرد، چنانچه هر کدام از مدارک رد گردد سربرگ آن بخش به رنگ قرمز و در صورت تایید به رنگ سبز نمایش داده خواهد شد.

لذا در صورتی ثبت نام کامل تلقی میشود که کلیه مدارک بارگذاری شده پس از بررسی توسط کارشناسان آموزش مورد تایید قرار گرفته باشد و رنگ آن به سبز تبدیل شده باشند.

🔺 عواقب ناشی از عدم بارگذاری مدارک و عدم مراجعه جهت نهایی نمودن ثبت نام ،برعهده پذیرفته شده می باشد.

📍مدارک مورد نیاز جهت اسکن و بارگذاری:

۱. اصل شناسنامه
۲. کارت ملی
۳. کارت پایان خدمت
۴. یک قطعه عکس پرسنلی

۵. ریزنمرات و مدرک تحصیلی مقطع دیپلم یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه (داوطلبانی که مدارک ذکر شده در بند ۵ را تحویل واحد آموزش داده ‎اند، نیازی به بارگذاری آن ندارند)

تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک ثبت نام

 

زمانبندی ثبت نام حضوری از طریق همین سایت و کانال اطلاع‌رسانی پیام رسان سروش مرکز متعاقباً اعلام می‌گردد.